Az evés és a beszélgetés nem megy egyszerre
Az előző jelhez kapcsolódik ez is: a multitasking evés közben is nehezedre esik, és nem szeretsz eljárni vacsorázni senkivel, mert kellemetlen, ha a beszélgetésre és az evésre is figyelned kell. Jobban szeretsz egyedül, a saját tempódban enni, és azt preferálod, ha nem zavarnak közben.
Az alkoholhoz fordulsz, hogy lazíts magadon
Persze nem arról van szó, hogy minden reggelt egy felessel kezdesz, de ha közösségi szituációkban inkább eggyel több pohár bort iszol, hogy ne koncentrálj annyira görcsösen a körülötted lévő világra, akkor bizony könnyen lehet, hogy diszpraxiád van.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





