Kösd le magad
A folyamatos álláskeresés fontos, akárcsak az, hogy nyitott füllel járj – ám nem szabad kizárólag erre koncentrálnod egész álló nap. Most végre ráérsz, gondolj csak bele, mit nem adtál volna ezért néhány hónappal ezelőtt!
Itt az ideje, hogy hasznosan töltsd a szabad óráidat: végre rendet rakj a beépített szekrényben, szelektáld a ruháidat, vagy éppen elolvasd az ezer éve félretett könyveket. Ne legyen emiatt bűntudatod! Nem történik semmi, ha egy friss hirdetésre nem fél órán belül, hanem másnap jelentkezel.
Bátran engedj a késztetésnek az új hobbikat, érdeklődési köröket illetően is! Ki tudja, talán egy igazi őstehetség bújt meg benned, és a kedvenc szabadidős tevékenységed lesz a saját vállalkozásod alapja! 😉 Olvass még a témában
„Én kiszálltam, sok sikert.” Amikor valaki akkor lépett ki, amikor a legnagyobb szükség volt rá
TESZT: Mi a lelked szerinti hivatásod? A válaszaidból ki fog derülni
Így ismerd fel a munkahelyi féltékenységet – akkor is, ha te szenvedsz benne
Ezekkel a környezetbarát gyertyákkal meghitt hangulatot varázsolhatsz az otthonodba – karácsonyra is tökéletesek!
Kapcsolódó cikk a következő oldalon:
A legjobb cikkek, horoszkópok és tesztek – egyenesen a postaládádba, ingyen.






