Érdemes mindenkinek teljesen elhagynia a cukrot?
A szakértők szerint nem feltétlenül.
„A cukor teljes és túlzottan szigorú kiiktatása egyes embereknél stresszt, szorongást vagy akár rendezetlen étkezési mintákat is előidézhet” – figyelmeztet Kelly.
Ezért sok esetben célravezetőbb lehet a fokozatos csökkentés és a tudatosabb fogyasztás, mint a teljes tiltás.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





