Életmód / Lélek „Megtanultam örülni annak, amim van” – 40 feletti emberek tanácsai a huszonéveseknek Nem kell félni a kortól, sokan 40 után érzik magukat legjobban a bőrükben. írta Szőke Angéla 2026.04.04.