A szülők döntése
Egyéntől függ, hogy ki mire vágyik, miután megszületik a kisbabája.
Vannak olyan szülők, akik a gyermek érkezése után azonnal igénybe veszik a nagymama és nagypapa segítségét, és akár össze is költöznek velük erre az időszakra.
De akadnak olyanok is, akik legalább az első egy hétben hármasban szeretnének lenni, hogy megszokják az új felállást, és nem szeretnének rögtön vendégeket fogadni. Olvass még a témában
Bármennyire is izgatott vagy az unokád miatt, a szülők döntését el kell fogadnod, és semmiképp sem szabad ennek ellenére beugrani hozzájuk „csak pár percre„, ha egyébként külön kérték ennek ellenkezőjét.
Ez egy igazán érzékeny időszak, főleg az anyuka számára, és valószínűleg azt érezné, hogy semmibe veszed a kérését.
Többnyire egyébként pár nap után már mindenki szívesen látja a nagyszülőket, így a legjobb, ha türelmes maradsz!






