Írj le 5 dolgot, amit szeretsz magadon
A Texasi Egyetem kutatói bebizonyították, hogy a nagyobb önbizalommal rendelkező nőkben általában több a szexuális vágy, mint azokban, akik elégedetlenek önmagukkal.
A felmérés szerint a nők 20 százalékát zavarja szex közben, hogy esetleg nem úgy néz ki, ahogyan szeretne. Ez pedig gátolja őket abban, hogy ténylegesen élvezzék az együttléteket.
Ha azonban jobban átgondoljuk, rájöhetünk, hogy az apró tökéletlenségek általában csak nekünk tűnnek fel és a férfiakat ez egyáltalán nem zavarja. Olvass még a témában
„Felhívta a menyasszonyomat és azt hazudta neki, hogy vertem.” Történetek exek bosszújáról
„Ha egy férfi kollégám félbeszakít, nem elhallgatok, hanem megemelem a hangom” – 10 nő története, akik határokat húztak a férfiakkal szemben
5 jel, hogy sokkal szerelmesebb vagy, mint a pasid
„Ha elmosogatok lesz szex?” Az összefüggés a házimunka és az intimitás között
Amit tehetsz annak érdekében, hogy jobban érezd magad és felpezsdítsd a szexuális életedet: írd össze egy papírra, mi az, amit szeretsz önmagadban.
A cikk folytatódik, lapozz!
A legjobb cikkek, horoszkópok és tesztek – egyenesen a postaládádba, ingyen.





