Érdemes kitartani a férfi mellett, akiről tudjuk, hogy nem tesz minket boldoggá?
Egyre nagyobb távolság
A férjem mindig megcsalt, én pedig mindig szemet hunytam. Jól keresett, szép házban éltünk, szép helyeken nyaraltunk és mindent meg tudtunk adni a gyerekeinknek. Mellettük én is dolgoztam és a sok teendő mellett könnyebb volt elnézni, hogy olykor kimaradozik. Aztán a gyerekek kirepültek, unokáink lettek, akik szintén növögettek, mi pedig nyugdíjba mentünk és itt maradtunk ketten. Azt hittem, ez majd közelebb hoz minket egymáshoz, de tévedtem. A szeretők és az érzelmi távolság ugyanúgy megmaradt sőt, még nagyobb lett.
Amikor két hétre kórházba kerültem, összesen háromszor jött be látogatni, akkor is csak beköszönt és az orvossal beszélt. A lányomat kellett megkérnem, hogy hozzon be nekem ruhát és gyümölcslevet. Kitartottam annyi éven keresztül abban a reményben, hogy nem egyedül öregszem meg és mégis így lett, mert ez az ember abszolút nem törődik velem. Olvass még a témában






