Pánik
A férjem sosem volt egy könnyű ember, de ahogy öregszik, egyre elviselhetetlenebb. Én próbálom – azaz kénytelen vagyok – elviselni, de a testem már figyelmeztet, hogy nem kellene. Azt hittem, a szívemmel van baj, mert esténként szívdobogásom volt és nem kaptam levegőt. Elmentem orvoshoz és kiderült, hogy pánikrohamaim vannak. Kérdezte a doki, hogy nyugdíjasként min stresszelek én? A férjem még az utolsó éveimet is megkeseríti…

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





