„Megbántam a gyerekvállalást” – Miért lesznek depressziósak a nők 40 fölött?

Címlap / Életmód / Lélek / „Megbántam a gyerekvállalást”...

„Megbántam a gyerekvállalást” – Miért lesznek depressziósak a nők 40 fölött?

🎥 A legerősebb csillagjegy párosok, akik tökéletes házastársak lesznek

A gyereknevelés és idős szülőkről való gondoskodás nehézségei között pörgő korosztály női nemcsak azért depressziósak, mert kimerültek.

Megbánás

Ebben a korban – megfigyelésem szerint – kétféle anya van. Az egyik az, aki azt bánja, hogy otthon maradt a gyerekkel, mert ezzel gyakorlatilag taccsra tette a karrierjét. A másik pedig az, aki éppen az ellenkezője miatt érez megbánást: aki dolgozott ahelyett, hogy többet lett volna a gyerekekkel. Az otthon vagy munkában töltött években az a közös, hogy sosem kapjuk vissza őket. Tulajdonképpen nem is ismerek olyan anyát, aki azt vallaná, hogy megtalálta az arany középutat a munka és a gyereknevelés között. A férfiak karrierjére csak pozitív hatással van a gyermekvállalás, nálunk viszont az egyik mindig a másik rovására megy.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom

Oldalak: 1 2 3 4 5

A cikk folytatódik, lapozz!

«Előző
1/5
Következő»
🎥 A legerősebb csillagjegy párosok, akik tökéletes házastársak lesznek
Kövesd a Bien.hu cikkeit a Google Hírek-ben is!