Galéria és étkező
A legtöbbször eszünkbe se jut, hogy a plafont más színnel árnyékoljuk, mint a fehér, pedig máris láthatjuk, hogy ezen a területen könnyen kibontakoztathatjuk a többi tónust is.
Ahhoz, hogy ez a maximális sötét árnyalat, a fekete se nyomja össze a teret, szükséges a méretes belmagasság, ami a galériás, lépcsőfeljárós megoldás mellett egyértelműen adott.
Olyannyira, hogy az oldalsó fal, az ajtó fekete színe és a korlát sem tűnik nyomasztónak. Olvass még a témában
Főleg, hogy egy kis fa színt is becsempészett a 3 székkel, plusz néhány növény azért a zöldjével kellőképpen tompítja az erős tónusokat.
A modern külsőt még jobban emeli a szürke padlózat, és persze maga a választott funkció: nem sok mindenkinek jutna eszébe, hogy egy olyan fontos helyiséget, mint amilyen az étkező, mindösszesen két szín párosával öltöztessen fel.
Ha nem tartunk a merész és különleges megoldásoktól, ennél keresve se találnánk jobb lehetőséget.






