Klasszikus: kéz a kézben
Ez az egyik leggyakoribb kézfogás a párok körében. Ha ti is a klasszikus módon fogjátok egymást kezét, úgy, hogy a tenyeretek szinte egymáshoz tapad, akkor a kapcsolatotok az erős szereteten és nem a szenvedélyen alapszik, de ez egyáltalán nem baj! Az azonban nagyon is sokat számít, hogy melyikőtök tenyere néz lefelé.
Ha váltogatjátok, azt jelzi, egyenlő feleknek tekintitek egymást, ha azonban rendre az egyikőtök keze van felül, az arra utalhat, hogy ő a kezdeményező és a határozottabb a kapcsolatotokban. Ez nem feltétlenül rossz, ugyanis ezzel azt is kifejezheti még, hogy védelmez és óv téged.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





