Linkin Park – In The End
Ha volt dal, ami egyszerre szólt a dühünkről, a szorongásainkról és a kamaszvilág szívszakadós drámájáról, akkor ez az volt. Chester Bennington hangja és Mike Shinoda rappelése olyan páros volt, amit sosem lehetett megunni. Mindegy, hogy rocker voltál vagy rapper, deszkás vagy diszkós, ezt a számot tuti te is kívülről ismerted.
Good Charlotte – Lifestyles of the Rich and the Famous
Ez a dal maga volt a punkos lázadás kertvárosi verziója, amit egyébként mi, jól nevelt, jól tanuló kis gimis lányok is megengedtünk magunknak. A barátnőim az ikreken, Joel és Benji Maddenen egyezkedtek állandóan, én a mindig szomorú szemű gitárosba, Billy-be voltam szerelmes, aki úgy nézett ki, mintha egy Tim Burton karakter járkált volna a valódi világban.






