Ne gyötörjön a szorongás a chatek miatt
Sokan szoronganak amiatt, hogy kimaradnak egy chatből, vagy éppen hogy benne vannak egy olyanban, ahol nem érzik jól magukat. Az alapigazság az, hogy a csoportos chatnek szórakoztatónak kell lennie, nem stresszforrásnak. Ha nyomaszt, némítsd le, lépj ki, vagy kérj szünetet. Csak szólj előtte a csoportnak, ez az egyetlen elvárás.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





