Ne vedd túl komolyan
A csoportos chat egy digitális társasági tér, nem egy szerződés, nem egy kötelezettség és nem egy teljesítménymutató. Lesznek benne félreértések, lesznek olvasatlan üzenetek és lesznek pillanatok, amikor valaki nem reagál időben. Ez normális. Egy kis rugalmassággal és empátiával a legtöbb chat-konfliktus elkerülhető és marad az, aminek lennie kéne, egy hely, ahol jól érzed magad.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





