Kompatibilitás
A férjemmel egész életünkben toleráltuk egymást. Nem rossz ember, egyszerűen sosem illettünk össze, de valamiért mégis együtt maradtunk. Hiba volt, mert mióta nyugdíjasok vagyunk, több időt töltünk együtt és képtelenek vagyunk elviselni egymást. Ezt most úgy orvosoljuk, hogy ő a nyaralóban él, én pedig a lakásban. Minden nap arra gondolok, mennyivel jobb életünk lenne, ha annakidején nem egymást választjuk.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





