„Minden és mindenki elkezdett idegesíteni.” Miért nem keressük már 30 fölött a társaságot?

Címlap / Életmód / Lélek / „Minden és mindenki elkezdett...

„Minden és mindenki elkezdett idegesíteni.” Miért nem keressük már 30 fölött a társaságot?

🎥 A legerősebb csillagjegy párosok, akik tökéletes házastársak lesznek

Megfelelés

Huszonévesen még kerestem magam és mindenkinek meg akartam felelni. Most, 30 felett már tudom, mi tesz boldoggá és egyre kevésbé keresem az emberek társaságát. A saját szabályaim szerint élek és nem kell másokhoz igazítanom a lelkem.

Az elmozdulás

Régen elborzadtam a remeteség gondolatától, majd 35 éves koromra szépen kiégtem, minden szinten: professzionálisan, emocionálisan és szociálisan is. Egyfajta spirituális elmozdulást éreztem magamban és hívogatóvá vált annak a gondolata, hogy úgy élek, hogy nem kell találkoznom senkivel. Hogy nem kopogtat az ajtómon és nem hív fel senki, a telefonom pedig nem pittyeg, mert valaki írt. Jelenleg apámmal építjük a kis faházikómat – a saját kezünkkel – mindentől távol.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7

A cikk folytatódik, lapozz!

🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád
Kövesd a Bien.hu cikkeit a Google Hírek-ben is!