Megfelelés
Huszonévesen még kerestem magam és mindenkinek meg akartam felelni. Most, 30 felett már tudom, mi tesz boldoggá és egyre kevésbé keresem az emberek társaságát. A saját szabályaim szerint élek és nem kell másokhoz igazítanom a lelkem.
Az elmozdulás
Régen elborzadtam a remeteség gondolatától, majd 35 éves koromra szépen kiégtem, minden szinten: professzionálisan, emocionálisan és szociálisan is. Egyfajta spirituális elmozdulást éreztem magamban és hívogatóvá vált annak a gondolata, hogy úgy élek, hogy nem kell találkoznom senkivel. Hogy nem kopogtat az ajtómon és nem hív fel senki, a telefonom pedig nem pittyeg, mert valaki írt. Jelenleg apámmal építjük a kis faházikómat – a saját kezünkkel – mindentől távol.






