Címlap / Stílus / Egy hétig tartózkodtam a közösségi...

Egy hétig tartózkodtam a közösségi médiától – Ezt tanultam belőle

🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád

A közérzetem elmondhatatlanul jobb lett és napi több órám is felszabadult, amit vagy olvasással, vagy baráti találkozókkal töltöttem. Igazi személyes találkákkal, nem csak felszínes csetelgetéssel.

A szuper hét után ugyan visszatértem a közösségi médiába, de érezhetően sokkal kevesebbet lógok rajta, sőt, a telefonomra egyik applikációt sem tettem vissza egyelőre. Te is nézz fel a telefonodból és csodálkozz rá a világra!

Képek forrása: perminoffa/depositphotos.compixabay.com

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom

Oldalak: 1 2 3

Kapcsolódó cikk a következő oldalon:

🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád
Kövesd a Bien.hu cikkeit a Google Hírek-ben is!