Tradíció
A hagyományos családmodell az volt, hogy anyuka otthon neveli a gyerkőcöket, míg apa dolgozik és keresi a pénzt. A nők tehát sokkal több időt töltöttek az utódokkal, ezért a nevelésük is tőlük függött. A nők érzelmesebbek és empatikusabbak, a férfiak keményebbek és racionálisabbak: még ma sem ritka, hogy a szigort az anya „kiszervezi” az apának. „Nekem nem fogadsz szót, de majd apád hazajön és ellátja a bajod!” – ugye ismerős frázis?
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





