🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád
4/5 Plitvicei-tavak, Horvátország
Ha vannak helyek, amik pontosan úgy néznek ki a képeken, mint ahogy élőben, ezek csimborasszója lehetnének a Plitvicei-tavak: a gyönyörű tórendszer pontosan úgy fest a valóságban is, mint ahogy a megkomponált marketingképeken.
Tudni érdemes azért, hogy korán kell érkezni, és a nagyobb túrát megtenni, ha mindent látni akarunk, különben órákon át tartó sorbaállás és idegeskedés lesz a túra eredménye.
5/5 Innsbruck, Ausztria
Ha a hegyek szerelmese vagy, Innsbruck lesz a te igazi szerelmed: a kisvárost olyan hegycsúcsok veszik körül, hogy egyenesen nem lehet betelni a látványukkal, főleg akkor, ha meg is mászod őket.
Maga a város is kis ékszerdoboz, olyan, mintha a mesekönyvekből lépett volna elő.
Ráadásul átszeli egy olyan kék vizű folyó, amilyet garantáltan nem láttál még – csupa látnivaló néhány órás autóútra Budapesttől.