Megtartva
Anyám semmit nem volt hajlandó kidobni, ha egy gép menthetetlenül elromlott, akkor is megtartotta, mondván jó lesz alkatrésznek. A halála után egy vagyont fizettem egy cégnek, hogy elszállítsa a sok szemetet, amit felhalmozott. A kert végében mosógépek, ősrégi tévék, videók, hűtőőgépek voltak, a kis ház pedig plafonig volt ruhával és mindenféle bóvlival. Csak a ruháknak három konténert kellett rendelni. Én pont az ellenkezője vagyok, mindent kidobok, ami nem funkcionál tökéletesen. Nem viszek szervízbe semmi masinát, megszabadulok tőle és már veszem is az újat, számomra a tárgyaknak nincs értéke.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





