A csúszómászók
Kiskoromban a szülői tiltás ellenére előszeretettel csempésztem haza békákat és csigákat. Gondosan berendeztem az élőhelyüket nagy befőttesüvegekben, de másnap estére sajnos mindig elszöktek. Kiderült, hogy apám engedte őket vissza a természetbe.
A nápolyi
Nagymamámnál mindig volt a kredenc felső polcán egy doboz finom nápolyi, amit vendégeknek tartogatott. Amikor nála aludtunk az unokatestvéreimmel, rendszeresen elcsentük a dobozt és este titokban elmajszoltuk a tartalmát. Végül egyszer úgy döntöttünk, hogy ez nem szép dolog és nem loptuk el, de másnap nagyi csalódott volt. Kiderült, hogy az a nápolyi pont azért volt ott mindig, hogy elcsenhessük.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





