A fülledt rokkos vörös. Miuccia Prada használta amúgy szinte teljesen barna téli kollekciójában. Ha valaki, ő biztosan ráérez arra, mi áll jól egy nőnek. Ha más kiegészítőben nem is, de a körmödet festheted egy tökéletes vörös színre.
Napszemüveg. Ki mondta, hogy a napszemüveg csak nyárra való? A jó szemüveg hozzáad egy kis fényes simaságot a téli gyapjas stílushoz.
Harisnya. Minél vastagabb, annál jobb. Elkerülhetetlen része a téli ruhatárnak. A legjobb a nem átlatszó, pamut fekete.
Olvass még a témában
Engedd szabadjára a lábakat. Az téved, aki a térdig érő csizmát térdig érő ceruza szoknyával hordja. Arányaiban, esztétikailag, minden féle képpen ez rossz választás. Tégy a lábaidnak egy szivességet: engedd őket látszani, és hagyd a hosszú szárú csizmák viseletét hétvégére.






