A jó szex gyakori
A párok gyakran állítják, hogy a mennyiség egyáltalán nem fontos, csakis a minőség számít – ám ez ugyancsak tévedés Tammy szerint, főleg a férfiak szemében.
Ha nőként gyakran hangoztatod a kifogást, hogy éppen nem vagy olyan hangulatban, az azt jelenti, hogy valami nem stimmel. El sem kezdődik nálad az izgalmi állapot, márpedig az imént már volt szó róla, hogy az kellene az igazi vágyhoz.
Amennyiben azon kapod magad, hogy „inkább máskor” szexelnél, amikor „kevésbé vagy fáradt”, vagy amikor a végére értél a mosogatásnak, a testiség valamiért nyűgöt jelent számodra – pedig a párod valószínűleg nem órákig tartó lepedőakrobatikát akar. Olvass még a témában
„Papucs dolog kedvesnek lenni” – 15 dolog, ami visszataszítóvá tesz egy férfit
„Rájött a kapuzárási pánik és minden spórolt pénzünket elköltötte.” – Miért válnak el olyan sokan a késő 30-as, korai 40-es éveikben?
5 csábító trükk latin nőktől, amit mi is eltanulhatunk
Boldog, elvált emberek, mikor jöttetek rá, hogy ideje elbúcsúzni a párotoktól?
A terapeuta tehát azt javasolja, hogy néha engedd ki a gőzt, és a kifogások ellenére is add be a derekad!






