Nincs elég hely a pulton
Az egyik legnyilvánvalóbb hiba, ami a szakértő szerint különösen sok konyhában megjelenik, a lerakóhely hiánya. Ez különösen akkor igaz, ha nincs pakolóhely kulcsfontosságú készülékek, például a hűtőszekrény, a tűzhely vagy a mosogató közelében.
Megfelelő pultfelület nélkül az ételkészítés zsonglőrködéssé válik, és a forró serpenyők, vágódeszkák és keverőtálak egyensúlyozása könnyen vezethet balesethez is.
A megoldás
Ha bele tudsz vágni egy felújításba, akkor a szakértők azt javasolják, tervezz úgy, hogy a mosogató és a tűzhely mindkét oldalán legyen 40-50 cm szabad felület. A hűtőszekrény mellett 90 cm legyen a cél, ami bőven elég hely a bevásárlószatyroknak. Olvass még a témában
Vigyázz: ez a 6 tárgy az otthonodban balszerencsét és pénzhiányt hozhat
5 dolog, amit soha többé ne tegyél a szárítógép tetejére – tönkre is mehet tőlük!
Viszlát, unalmas hálószobák! A 2026-os trendek a kényelemről és a karakterről szólnak
Így készíts gyönyörű karácsonyi ajtódíszt – A vendégeid (is) le lesznek nyűgözve!
Ha viszont nincs most lehetőséged egy nagyobb felújításra, akkor sem kell aggódnod, hiszen mindig van lehetőség a tér átalakítására. Használj gurulós zsúrkocsit, lehajtható felületeket, hogy ott alakíts ki munkazónákat, ahol a legnagyobb szükség van rá.






