Van bármi, amit ma már másként csinálnál?
Egyfelől nem, mert úgy érzem, hogy minden jó és rossz dolog, ami velem történt, formált együttesen azzá, ami most vagyok és ahol most tartok. Az egyetlen dolog talán, amit mégis másként csinálnék, hogy korábban kezdeném a vállalkozást.

Mely eddig kapott visszajelzésekre gondolsz vissza a legszívesebben, és milyen jövőbeli terveid vannak?
Nagy örömmel tölt el, amikor a vásárlóktól azt a visszajelzést kapom, hogy mennyire szeretik a pesztóinkat. Szeretném, ha minden háztartás hűtőjében mindig lenne 1-2 üveggel. Az a tapasztalatom, hogy olyankor hozzuk az evéssel kapcsolatban a legrosszabb döntéseket, amikor nagyon éhesek vagyunk, és nincs otthon semmi. Ha van a hűtőben jó minőségű pesztóból pár íz és egy csomag spagetti, akkor tuti, hogy gyorsan finomat és jól ehetünk.

Nyitófotó: facebook.com/pestoguseo Olvass még a témában
Ilyennek lát téged a másik nem, a csillagjegyed alapján
5+1 csináld-magad játék Mikulásra, 4 év alattiaknak
„A tini fiam nem mosdik, a lányom csak a halállal foglalkozik.” – Szülők, mit szeretnétek, hogy kinőjön a gyerek?
Ha szeretnéd, hogy a gyermeked egy napon jó házasságban éljen, kezdd ezzel az 5 leckével






