A nyári időszakban felerősödő FOMO – azaz a kimaradástól való félelem – és a kényszeres összehasonlítgatás könnyen azt az illúziót keltheti, hogy mindenki más élete izgalmasabb, mint a tiéd. Vajon téged is utolért a szezonális magány, vagy egészséges távolságtartással kezeled a digitális kirakatot?
Minden A válasz 1 pont, minden B válasz 2 pont, minden C válasz 3 pont, minden D válasz 4 pont.
1. Rosszul érzem magam, ha a közösségi médiában azt látom, hogy az ismerőseim egzotikus helyeken nyaralnak.
- A: Nagyon jellemző
- B: Inkább jellemző
- C: Kevésbé jellemző
- D: Egyáltalán nem jellemző
2. Úgy érzem, a nyaram nagy része elpazarolt idő, mert nem utazom annyit, mint mások. Olvass még a témában
- A: Nagyon jellemző
- B: Inkább jellemző
- C: Kevésbé jellemző
- D: Egyáltalán nem jellemző
3. Szorongással tölt el, ha egy hétvégén nincs semmilyen fix programom, miközben mások buliznak vagy kirándulnak.






