„Látta, de nem válaszolt…” – Digitális sértődések, amiket tuti te is tapasztaltál már

Címlap / Életmód / Lélek / „Látta, de nem válaszolt…”...

„Látta, de nem válaszolt…” – Digitális sértődések, amiket tuti te is tapasztaltál már

🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád

Az egyetlen emoji válasz

Biztosan ismerős az a helyzet is, amikor egy hosszabb üzenetre csak egy 👍 vagy ❤️ érkezik vissza. Van, akinek ez teljesen rendben van, sőt gyors és praktikus válasznak számít. Mások viszont úgy érzik, hogy ezzel mintha „lezárnák” a beszélgetést, vagy nem veszik igazán komolyan azt, amit írtak. Az igazság valahol a kettő között van. Egy emoji sokszor egyszerűen csak azt jelenti: láttam, köszönöm. De ha valaki személyesebb dolgot oszt meg, akkor egy rövid mondat mégis figyelmesebbnek hat.

Nő üzenetet ír a mobilján
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom

Oldalak: 1 2 3 4 5

A cikk folytatódik, lapozz!

🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád
Kövesd a Bien.hu cikkeit a Google Hírek-ben is!