Mikor érdemes megtörni a szabályokat?
Mint minden szabály, a divatban is vannak kivételek. Néha érdemes kilépni a megszokott keretek közül és merész kombinációkat választani. Ha személyiséged megengedi, és az öltözeted többi része is támogatja, nyugodtan kísérletezz különböző stíluselemekkel.
Kik vagyunk mi, hogy ítélkezzünk?
A divat személyes dolog, és azt szokták mondani: „viseld, ami jól esik”. A legfontosabb, hogy te jól érezd magad a választott összeállításban. A kiegészítők 3-as szabálya segíthet egyensúlyt teremteni, de ha az intuíciód mást sugall, hallgass rá!
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





