Állandóan téma az ex
Sosem egészséges, ha napirenden van az ex, ráadásul láthatóan heves érzelmeket vált ki a partnerből.
Bár az elején érdekes lehet számodra a sok-sok infó (az ember lánya szeretné felvértezni, kivel áll szemben), később egész biztosan zavarni fog, ha túl sokszor szóba kerül.
Ez nem is feltétlenül normális, főleg nem akkor, ha a partnered még mindig jól láthatóan hevesen kezeli a témát. Elfogadható esetben a természetes aggodalom és a jóindulat az, ami ilyenkor előtérbe kerül, feltéve, hogy normális viszonyuk volt. Olvass még a témában
Zuhanyzó szex, gyűrű a sütiben, séta az esőben: 10 romantikus dolog, ami valójában borzasztó
Egyre gyakoribb a „szürke válás” – szakértők szerint ez az oka
Ez jellemez téged, ha az „elismerő szavak” a te szeretetnyelved
Ezek a csillagjegyek a leginkább hajlamosak arra, hogy unatkozzanak egy párkapcsolatban
Jogos a para? 7 jel, hogy nem kell aggódnod az exe miatt
Az ember nem akar rosszat annak, akivel adott esetben évekig együtt élt, számtalan közös élményt bezsebelt.
Ellenkező esetben két lehetőség állhat fenn: vagy már régen szakítania kellett volna, vagy még mindig szerelmes és nem lépett tovább.






