Ujjakat összeakasztva
Ha séta közben nem szeretitek egymás kezét szorongatni, inkább csak egy-egy ujjatokat akasztjátok egymásba, azt jelenti, mindketten nagyon független személyiségek vagytok, ezt pedig mindketten tiszteletben tartjátok, kellő szabad teret adtok a másiknak.
Igazán romantikusak és játékosak vagytok, ha kell, akkor mindig tudjátok, hogyan csempésszetek izgalmat a kapcsolatotokba.
Ugyanakkor, ha ez a kézfogás csak az elmúlt időszakban jelent meg a párkapcsolatotokban, kifejezheti azt is, hogy az egyikőtök már inkább csak szeretetet és barátságot érez a másik iránt.
Olvass még a témában
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





