Mely eddig kapott visszajelzésekre gondoltok vissza a legszívesebben?
A rendszeres fogyasztóknak örülünk a legjobban, mikor azt halljuk, hogy milyen finom, frissítő és mellette még ebben és ebben is segít. Ez szuper, hiszen ez volt a célunk, egy többfunkciós termék, ami újszerű üdítő és probiotikum egyben.

Milyen jövőbeli terveitek vannak?
Szeretnénk tovább növekedni üzemkapacitásban, hogy még több partnert és vásárlót tudjunk kiszolgálni. Nagy és nem is olyan távoli terv néhány szomszédos országba történő belépés, és persze új ízek, új együttműködések.
Nyitófotó: ZUZMO Olvass még a témában
Börtönviselt nőket kérdeztünk: milyen az élet a büntetésvégrehajtásban?
„Agydaganat helyett szorongási rohamokkal kezelték” – Orvosok mesélnek rossz diagnózisokról
Ez történik, ha alacsony érzelmi intelligenciájú szülők neveltek
„Rejtsd a pénzt a fagyasztóba!” 5+1 furfangos hely, ahová elrejtheted a készpénzt






