Bizony nem csak a férfiaknál kerülhet elő a párkapcsolatok legintimebb része, a szex! Ha ezzel gond van, akkor mi, nők is tanácsot kérünk egymástól. Mivel a barátnőim harmincas éveik derekán jártak, igencsak meghökkentem, amikor hüvelyszárazságról, meg fájdalmas szexről kezdtek el panaszkodni.
Kellemetlen panaszok
Tévedés lenne azt gondolni, hogy a hüvelyszárazság okozta panaszok, a kellemetlen égő, feszülő érzés az intim tájékon, fájdalmassá váló együttlétek csak a változókorú nőknél fordulhatnak elő!
Én is ebben a tévhitben éltem, egészen addig, míg néhány hónappal ezelőtt magamon nem tapasztaltam ugyanilyen tüneteket. Eleinte nem is igazán törődtem vele, orvoshoz sem mentem, de aztán csak rákerestem a neten. Rutinosan beírtam a „gugliba” a kérdésemet és máris jöttek a találatok. Nahát, nem is gondoltam, hogy ennyi. Először a „sorstársak” név nélkül egymás közt megosztott panaszit olvasgattam. Olvass még a témában
„Sorstársak” tapasztalatai
„21 éves vagyok, és 5 éve szedek fogamzásgátlót, az elmúlt hetekben az együttlétek igen fájdalmassá váltak, már próbálkoztunk síkosítóval, de nem igazán vált be. Van valakinek valami jó ötlete?”






