Ne akarj valaki fele lenni!
Sok nő nem egy egészként van jelen a párkapcsolatában, csupán fél emberként. A párjára támaszkodik és tőle várja az összes olyan megerősítést, amit magától kellene hallania. Általában ez a típus képtelen kapcsolat nélkül élni, hiszen ez jelenti élete stabilitását.
És mivel nem egészként van jelen, ezért az erőviszonyok sem azonosak. Ez máris problémát szülhet, ami romboló hatással bír a harmóniára.
Ahhoz, hogy egy kapcsolat működőképes legyen, tökéletesen tisztában kell lenned önmagaddal és a céljaiddal. Ne feledd, legfontosabb feladatod, hogy önmagadat boldoggá tedd, mert csak így tudsz majd mást is azzá tenni. Olvass még a témában
„Ő olyankor egyből szexelni akar” – Miért kopik ki a csókolózás a hosszú kapcsolatokból?
„Szerinted szép az a lány?” – 10 mondat, amit egy férfi sem akar a barátnője szájából hallani
„Papucs dolog kedvesnek lenni” – 15 dolog, ami visszataszítóvá tesz egy férfit
Miért nem mondja el? Így gondolkoznak a szeretők






