Életmód / Lélek / Párkapcsolat / Szerelem Miért nem ciki 35 fölött is egyedül élni – és élvezni? Amikor elváltam, sokan azt hitték, a legnehezebb dolog majd az lesz, hogy újra egyedül kell élnem. Hogy egy… írta Schuster Borka 2025.05.25.