A srácot azonban ez látszólag egy szemernyit sem zavarta, mert végigtáncolt velem kereken három számot is, miközben folyton mosolygott és viccelődött velem. Ez idő alatt megtudtam, hogy Kristófnak hívják, és Debrecenből érkezett, méghozzá a férj egyik legjobb barátjaként.
– Te a menyasszonyt vagy a vőlegényt ismered?
– A menyasszonyt, de azt biztosan nem találod ki, hogy honnan – feleltem mosolyogva a kérdésre.
– Hát jó, fogadjunk. De ha eltalálom, iszol velem egy kört a pultnál.
– Állok elébe.
– Na, hadd gondolkodjak… Lehet, hogy kollégiumi szobatársak voltatok.. vagy talán egy helyen dolgoztatok… Hmm, nem, szerintem még gyerekkorotokban találkoztatok, amikor nyaralni indultatok külföldre, és dugóba keveredtetek –érkezett a meglepően pontos válasz.
Még a táncolást is abbahagytam, olyannyira meglepett, hogy Kristóf beletrafált a dologba. Sőt, ez elég hihetetlen, úgyhogy vagy egy médiummal állok szemben, vagy valaki már előre leadta neki a drótot. Ő pedig a rémült tekintetemet látva nem bírta visszafojtani a nevetését és elárulta: a vőlegény megmutatta neki Facebookon az összes korabeli szingli lányt a meghívottak közül (mind a hármat), és mesélt neki a találkozós sztoriról is. Ja, és Kristóf azt is hozzátette, hogy neki fotó alapján én voltam a legszimpatikusabb, és a személyes találkozás csak megerősítette ebben. Olvass még a témában
„Rajtakapott, hogy megszagolom a kabátját” – Őrült történetek pasiktól, a kapcsolat elejéről
„Ha visszapörgethetném az időt…” – Párkapcsolati malőrök évek távlatából
4 mondat, ami a legstabilabb kapcsolatoknak is véget tud vetni – Kerüljétek el őket!
5 negatív dolog, amit egy önbizalommal teli nő kihoz a férfiakból
Egyszerre éreztem bóknak a szavait, és tartottam kicsit furának a helyzetet. Persze nem volt újdonság, hogy Viki kerítőnőt játszik, na de hogy Facebookon végigmutogassák Kristófnak az összes szingli lányt – kicsit úgy hangzott, mint valami online piac, ahol kiválaszthatod a párodat. Mindenesetre olyan jól éreztem magam a társaságában, hogy úgy gondoltam, az az egy ital bőven belefér az estébe. Akkor még nem is sejtettem, hogy ez a szám hamarosan megtöbbszöröződik, és másnap irdatlan macskajajjal nézhetek szembe.






