„Néha szeretnék kettesben beszélni a fiammal.”
Az anyósod talán nem mindig mondja ki, de időnként valószínűleg szeretne privát beszélgetést folytatni a fiával. Ez nem ellened irányul, egyszerűen csak szeretné megőrizni a saját, egyedi kapcsolatukat. Ha ezt megérted és tiszteletben tartod, azzal sokat tehetsz a harmónia érdekében.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





