A fáradtság csapdája
Élhet meg bárki fáradtabb, húzósabb időszakot, a fontossági listán kissé háttérbe sorolódik a társ, és ez így természetes, sőt, az is természetes, hogy toleranciára vágyunk partnerünktől.
Ám ha mindig a társ van a második vagy sokadik helyen, akkor rossz a prioritási listánk és az időbeosztásunk.
Életünk párja az, aki örök hűséget fogadott nekünk, nem pedig főnökünk, barátaink, éppen ezért nem illik ezzel visszaélni. Olvass még a témában
„Örökre az övé vagyok, mert senkinek nem kell egy nő, akinek gyereke van” – Így ejtik a férfiak csapdába a nőket a gyerekkel
5 eset, amikor egy esküvői vendég odavolt a friss házaspár egyik tagjáért
Férfiak vallomásai: Mikor jöttem rá, hogy a párom nélkül életképtelen vagyok?
„A férjem olyan, mintha a gyerekem lenne.” – Hogyan kerüljön ki a férj a gyerek-zónából?
Az „örökké együtt” pedig csak akkor élvezetes, ha odafigyelünk egymásra.
Nem mindegy, hogy milyen minőségű kapcsolatba térünk nap mint nap haza, nem mindegy, hogy szenvedve, társas magányban éljük le életünket – félve, hogy a másiknál egyszer elszakadhat a cérna, és kellő erősségű inger hatására akár félre is léphet.






