Mit tanácsolnál azoknak, akik még csak nemrég kezdtek valamilyen egészségügyi okból diétázni?
Kitartást elsősorban, mert tudom, hogy nagyon nehéz átállni hagyományos étkezésről a mentesre. Valamint minél több mindent kipróbálni, kísérletezni. Tesztelni a különböző lisztkeverékeket, hogy melyik hogyan viselkedik, valamint azt is, hogy ízben kinek melyik jön be.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





