Miért nem segítenek az eddig bevált módszerek?
Azért, mert a legtöbb hajápoló termék és rutin kívülről próbál megoldani egy belső problémát. A tápláló maszkok, a hajnövesztő szérumok és a rendszeres vágás mind hasznosak lehetnek, de ha a haj alapból gyenge és törékeny a rossz táplálkozás vagy a magas gyulladásszint miatt, ezek csak tüneti kezelést nyújtanak. Ez olyan, mintha egy lyukas vödörbe öntenél vizet, hiába töltöd folyamatosan, a szint nem emelkedik. Amíg a lyukat meg nem foltozod, vagyis a belső okokat meg nem szünteted, a külső kezelések csak részleges eredményt hoznak.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





