7. „Mindig én kérek bocsánatot”
Ha úgy érzed, hogy mindig neked kell bocsánatot kérned, függetlenül attól, ki a hibás, az komoly intő jel lehet. Egy egészséges kapcsolat lényege, hogy mindkét fél képes felismerni és vállalni a hibáit. Az egyoldalú bocsánatkérések hosszú távon pedig kimerítőek lehetnek.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





