„Megbántam a gyerekvállalást” – Miért lesznek depressziósak a nők 40 fölött?

Címlap / Életmód / Lélek / „Megbántam a gyerekvállalást”...

„Megbántam a gyerekvállalást” – Miért lesznek depressziósak a nők 40 fölött?

🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád

Tisztánlátás

Akkor kezdtem el objektívebben a házasságomra tekinteni, amikor a gyerekek már nagyobbak voltak és nem kívántak állandó felügyeletet, illetve a hormonszintem megváltozott és szó szerint más fényben láttam a világot. Olyan volt, mintha minden gond előkerült volna, amivel addig nem volt időm és energiám foglalkozni.

Mint amikor felhajtod a szőnyeget és szembesülsz a sok kosszal, amit az évek során alásöpörtél.

A nővérem mindig arról panaszkodott, hogy a férje milyen rossz apa, én pedig rájöttem, hogy az én párom jó apa, de nem jó partner. Ahogy önállóbbak lettek a gyerekek és egyre több időt töltöttünk együtt, úgy vált egyre világosabbá, hogy ez nem működik kettőnk között. Tudtam, hogy ez a helyes döntés, de a válás éveket vett el az életemből és utána még sokáig depressziós voltam.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom

Oldalak: 1 2 3 4 5

Kapcsolódó cikk a következő oldalon:

🎥 A legerősebb csillagjegy párosok, akik tökéletes házastársak lesznek
Kövesd a Bien.hu cikkeit a Google Hírek-ben is!