Meglepetés
Úton volt a gyerek, éppen lakást vettünk és költözködtünk, nem volt energiánk romantikázni. 15 éve voltunk már házasok, amikor egy szilveszteri bulin unokatestvérem éjfélkor megkérte a barátnője kezét és én elérzékenyültem. A férjem látta, de nem szólt semmit, hanem hónapokkal később meglepett azzal, hogy elvitt étterembe. Az asztalunk egy eldugott kis lugasban volt, ahol letérdelt és egy csodaszép gyűrűvel a kezében megkérdezte, hogy szeretnék-e (még mindig) a felesége lenni. Nagyon megható volt, azóta is az egyik legkedvesebb közös emlékünk ez.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





