Rögtön bemutat a barátainak
Majdnem biztos, hogy ezt te is pozitív jelnek tartod, hiszen ha egy pasi bemutat a barátainak, az azt jelenti, hogy fel akar vállalni, nem? De, így van; abban az esetben, ha csak néhány héttel a megismerkedésetek után teszi ezt.
Ha ugyanis rögtön bevisz téged a társaságba, az inkább arra utal, hogy nem tervez veled hosszútávon.
Hiszen a srácoknak nagyon fontos az, mit gondolnak a haverjai, és ha valakiért oda vannak, csak alapos ismeretség után mutatják be. Olvass még a témában
„Nem én vagyok túl sok, hanem te vagy túl kevés.” – Így vágj vissza a pasinak, aki megbántott
Teszt: Milyen típusú szerelem vár rád ebben az életedben?
Tavaszi szerelemre vársz? 5 dolog, amit meg kell tenned, hogy rád találjon
„Ő nem csinál semmit, csak hagyja” – Férfiak a leglohasztóbb dologról a hálószobában
Ha viszont csak szórakozni szeretne, simán bemutat akár rögtön, hiszen tök mindegy, mit mondanak a fiúk, ő úgysem tervez komolyat.






