Hiányzol
Ez a Harlan Coben-adaptáció – amit én elsőként láttam – minden olyan elemet tartalmaz, amitől azt érezhetjük, nem tudjuk abbahagyni egy sorozat nézését: titokzatos múlt, eltűnt szerelem, rengeteg rejtély és feszült nyomozás.
A főszereplő Kat Donovan (Rosalind Eleazar), egy tapasztalt nyomozó, akinek vőlegénye, Josh (Ashley Walters) tizenegy évvel ezelőtt nyomtalanul eltűnt, Kat pedig azóta sem tudott továbblépni. Egy nap aztán egy társkereső alkalmazásban rábukkan Josh fényképére. Az az egyetlen kép pedig elég ahhoz, hogy újraindítsa a nyomozást, és feltépje a régi sebeket.
Ahogy Kat próbálja kideríteni, mi történt valójában évekkel ezelőtt, olyan világba csöppen, ahol senkiben sem bízhat meg. Barátból ellenség lehet, és a hazugságok mélyebbre nyúlnak, mint gondolta. Olvass még a témában






