Kettős mérce
Ha a gyerek jó és sikeres, akkor mindenki elismeréssel gratulál az apukának és ha a gyerek nem jól teljesít, akkor mindenki előveszi anyukát. Hogy ez miért van? Mert mióta világ a világ, mindig mindenért a nők hibásak. Ne keress logikát, ez van és kész. Én kínomban már csak nevetek ezen, mi mást tehetnék.
Jogos
Van az ismeretségi körömben olyan család, hogy jogos a kritika. Apuka próbál szigorúbb és következetesebb lenni, de anyuka a végletekig elkényezteti a kölyköket és mindent megenged nekik. Ennek eredményeképpen a gyerekek akarnok kis zsarnokok, akiket képtelenség elviselni. Tehát a legtöbb esteben jogtalanul vádoljuk a nőt, de el kell ismernünk, hogy nem ritka az a családi dinamika, ahol valóban az anya majomszeretete miatt neveletlenek a gyerekek.






