„Hallottad már valakitől, hogy apuka miért nem neveli meg a gyereket? Nos, én sem.” Miért mindig az anyák a hibásak, ha a gyerek rosszul viselkedik?

Címlap / Életmód / Család / „Hallottad már valakitől, hogy apuka...

„Hallottad már valakitől, hogy apuka miért nem neveli meg a gyereket? Nos, én sem.” Miért mindig az anyák a hibásak, ha a gyerek rosszul viselkedik?

🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád

Kettős mérce

Ha a gyerek jó és sikeres, akkor mindenki elismeréssel gratulál az apukának és ha a gyerek nem jól teljesít, akkor mindenki előveszi anyukát. Hogy ez miért van? Mert mióta világ a világ, mindig mindenért a nők hibásak. Ne keress logikát, ez van és kész. Én kínomban már csak nevetek ezen, mi mást tehetnék.

Jogos

Van az ismeretségi körömben olyan család, hogy jogos a kritika. Apuka próbál szigorúbb és következetesebb lenni, de anyuka a végletekig elkényezteti a kölyköket és mindent megenged nekik. Ennek eredményeképpen a gyerekek akarnok kis zsarnokok, akiket képtelenség elviselni. Tehát a legtöbb esteben jogtalanul vádoljuk a nőt, de el kell ismernünk, hogy nem ritka az a családi dinamika, ahol valóban az anya majomszeretete miatt neveletlenek a gyerekek.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom

Oldalak: 1 2 3 4 5

Kapcsolódó cikk a következő oldalon:

🎥 A legerősebb csillagjegy párosok, akik tökéletes házastársak lesznek
Kövesd a Bien.hu cikkeit a Google Hírek-ben is!