Sértő nevekkel illet
A kapcsolatokban a párok szeretik becézni egymást, ez ugyanis a szeretet és a kötődés jele. Azonban nagyon fontos, hogy ez ne váltson át rejtett sértegetésbe.
Ha a pasid olyan megszólításokkal illet, amik az önbizalmadat rombolják le, és nagyon bántóak számodra, legyél résen!
Ez ugyanis szintén a bántalmazó kapcsolatok egyik korai előjele; ezeket a szavakat rejtetten arra használja, hogy rosszul érezd magad, és ő legyen kettőtök között a felsőbbrendű személy. Olvass még a témában
„39 évesen szakítottunk a vőlegényemmel. Úgy érzem, kifutok az időből” – Szinglik történetei
„Soha nem duzzogott, mindent megbeszéltünk” – Mit csinált a volt barátnőd, ami feltette a mércét?
A férfiak a kötődést, a nők az orgazmust színlelik
„Ne kattogj már ilyeneken!” – Tipikus férfi mondatok, ha már nem hisz a kapcsolatban






