+1. Ne tedd: Kifordulni önmagadból
Szakítás után az ember lánya az anyja helyett egyből a fodrászát hívja, hátha egy új frizura majd helyrebillent mindent. Ezzel nincs is semmi baj, ha nem drasztikus a változtatás. Esetleg pár új ruhadarabot is beszerezhetsz, amitől jobban érzed magad. Mozdulj ki a barátnőiddel, járjatok el bulizni, kapcsolódj ki – a lényeg, hogy semmiképpen se Sinead O’Connor frizurával és egy halálfejes tetkóval vágj neki az éjszakának, hogy aztán részegen felhívd a főnököd az éjszaka közepén és közöld, hogy felmondasz.
Egyszóval mindent lehet, de csak módjával, ne add fel teljesen a régi önmagad!
Kép forrása: guruxox/depositphotos.com Olvass még a témában
„Kevés a szimpatikus, kedves pasi” – 40 feletti nők mesélnek az online párkeresésről
„Anyám szeret téged és én is kedvelem a te családodat!” – 10 hazugság, amit a férfi mond, hogy megvédje a kapcsolatot
Tényleg kell valaki melléd a teljességhez? Teszteld a „függetlenségi indexed”
Mindenkinél magányosabbak. A Z generáció a szabadságot keresi






