Ma még viszonylag meleg, holnaptól lehűlés és záporok érkeznek

Címlap / Időjárás / Ma még viszonylag meleg, holnaptól...

Ma még viszonylag meleg, holnaptól lehűlés és záporok érkeznek

🎥 A legerősebb csillagjegy párosok, akik tökéletes házastársak lesznek

12-18 óra között többórás napos időszakokra lehet számítani, csak helyenként alakulhat ki gyenge zápor, elsősorban az ország északkeleti részén. A hőmérséklet 18-21 fokig emelkedik, a szél mérsékeltté gyengül, 10-20 km/h közötti értékekkel.

18-24 óra között ismét megnövekszik a felhőzet, főleg északkeleten és északon előfordulhat kisebb eső. A hőmérséklet 13-16 fokra hűl, a szél mérsékelten fúj.

Pollenhelyzet: A szeptember végi időszakban a levegőben még mérsékelt mennyiségben található por és gyomnövény pollenek, így az allergiásoknál enyhébb tünetek várhatók, de esti és reggeli órákban érdemes figyelni a szélirányokat, mert ilyenkor a szálló pollenek koncentrációja megemelkedhet. A parlagfű pollenszintje már csökkenőben van, ezért a pollenallergiások tünetei mérséklődhetnek ezen a napon.

Olvass még a témában

Szeptember 28-án Magyarországon a mai nap szeles, hűvösebb időre számíthatsz, helyenként záporokkal, változó felhőzettel és mérsékelt pollenterheléssel, különösen az északkeleti régiókban.

Oldalak: 1 2

Kapcsolódó cikk a következő oldalon:

🎥 A legerősebb csillagjegy párosok, akik tökéletes házastársak lesznek
Kövesd a Bien.hu cikkeit a Google Hírek-ben is!