„A barátnőm megcsalásához én voltam az alibi” Mi volt a legkeményebb erkölcsi dilemmád?

Címlap / Életmód / Lélek / „A barátnőm megcsalásához én voltam az...

„A barátnőm megcsalásához én voltam az alibi” Mi volt a legkeményebb erkölcsi dilemmád?

🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád

A barát

Volt egy barátnőm, aki tizenévesen vesztette el az édesanyját és onnantól kezdve én voltam a lelki támasza. Igazi toxikus személyiség volt, aki mindenki másra féltékeny volt, aki közel került hozzám. Az én gondjaimat elbagatellizálta és lenézte, de nekem mindig meg kellett hallgatnom a panaszkodásait. Tíz éven keresztül viseltem a mérgezését – mert lelkiismeret furdalásom lett volna, ha magára hagyom – de végül elegem lett abból, hogy a páromat és a barátaimat ócsárolja. Elköszöntem tőle és a családom, barátaim egy emberként ünnepelték a döntésem.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó cikk a következő oldalon:

🎥 A legerősebb csillagjegy párosok, akik tökéletes házastársak lesznek
Kövesd a Bien.hu cikkeit a Google Hírek-ben is!