Úgy érzed, elbuktál
Lehet, hogy valamiről tudod, hogy nem a te hibád, érzelmileg mégis úgy érzed, elbuktál, csalódást okoztál valakinek, vagy magadnak, és nem fogsz tudni visszaülni a nyeregbe.
Mit tehetsz, ha a tüneteket észleled?
A legfontosabb, hogy beszélj valakivel! Próbálj meg pihenni, lazítani, akár vegyél ki szabadságot, meditálj, utazz el pár napra, legyél azokkal, akiket szeretsz! Ha úgy érzed, a szorongás vagy a fásultság nem múlik, mindenképpen keress fel egy szakembert, a mentális kimerültség éppen úgy kezelést igényel, mintha valamelyik fizikai szerved lenne kimerülve!
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





